• Nowości
  • Promocje
  • Aktualności
  • Regulamin
  • O sklepie
  • Referencje
  • Nasi Partnerzy
  • Porady
  • Kontakt
Obrazek nagłowka

Twój koszyk

jest obecnie pusty...
Polityka Cookies


 


 

Piotr Szczotka bodyworker, dypl. masażysta, promotor zdrowia, (w Polsce dyplomowany technik masażu leczniczego, w USA therapeutic massage technician), licencjat promocji zdrowia, absolwent WSTH. Zakres działań szkolenia, wydawnictwo, wykładowca. Autor wielu artykułów i książek.

Prowadzi gabinet oraz szkolenia według własnej koncepcji w tym Integracyjny Masaż Body Work w odnowie psychosomatycznej, Dynamiczny Masaż Antycellulit oraz Twarz Emocjonalna.
Także dodatkowe szkolenia w postaci kursów, warsztatów oraz prezentacji dla szkół, uczelni i indywidualnych firm. Wspólne hasła: 1. Masaż i praca z tkankami miękkimi w problemach zdrowotno-estetycznych. 2. Masaż i praca z tkankami miękkimi w odnowie psychosomatycznej. Od 1994 roku promocja specjalistycznych masaży, pracy z ciałem / body work oraz pracy z tkankami miękkimi. W ramach programu dla firm work-site, profilaktyka schorzeń oraz promocja zdrowia. Promuje masaż  poprzez praktykę zawodową, szkolenia, publikacje i książki, prezentacje, wywiady w mediach, Internet, TV, także w teatrze.


 

  

Centrum Szkolenia ANATOMIC jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, której zadaniem jest prowadzenie kursów i szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz propagowanie wszystkich powszechnie stosowanych metod masażu leczniczego i relaksacyjnego, jako dziedzin fizjoterapeutycznego oddziaływania na ustrój człowieka w celu podtrzymania i poprawy jego zdrowia, kondycji fizycznej oraz dobrego samopoczucia. Kursy i szkolenia prowadzone przez placówkę przeznaczone są dla osób  chcących zdobyć nowy zawód oraz dla tych którzy chcą  podnieść swoje  kwalifikacje.
 

Fizjopedia.pl niezależny portal naukowy poświęcony fizjoterapii.

 

  

Leksykon masażu i terminów komplementarnych to encyklopedyczny serwis informacyjno-edukacyjny, który jest pierwszym opracowaniem tego typu, zawierającym terminy, hasła i definicje z zakresu oddziaływania masażu stosowanego w medycynie oficjalnej i nieoficjalnej. 

Podstawowym zadaniem Wydawnictwa WSEiT jest publikacja prac naukowych i dydaktycznych, materiałów informacyjnych oraz opracowań  naukowych. Zapraszamy do współpracy księgarnie, fizjoterapeutów, a także osoby chętne do opublikowania swoich prac naukowych w formie książkowej.

 


 


 


LNE & spa wydawane od 1995 r., jest uznawane za najlepszy branżowy tytuł kosmetyczny
pod względem merytorycznym i graficznym.

Działamy pod hasłem Uroda-Edukcja-Profesjonalizm współpracując z międzynarodowym
gronem ekspertów. Stawiając na kształcenie na najwyższym poziomie realizujemy nowoczesne
projekty wydawnicze i edukacyjne, dzięki którym prezentujemy kosmetykę w najlepszym
wydaniu – m.in.:

• LNE & spa – dwumiesięcznik kosmetyki profesjonalnej wydawany w 26 krajach świata

• Największe międzynarodowe kongresy kosmetyczne (2 razy w roku w Krakowie)

• Wideoteka LNE & spa – najbardziej poszukiwane techniki masażu na DVD

• Szkolenia z zakresu masażu i marketingu

 

  

e-Masaz.pl - internetowy serwis o masażach: 
Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące masażu. masażystów i wiele więcej.

 

 

 

Szkoła Masażu „BIO-RELAX” w Krakowie jest jedną z najstarszych w Polsce placówek oświatowych
powstałych na początku transformacji ustrojowej. Szkoła rozpoczęła działalność edukacyjną w październiku 1989 roku.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra (pracownicy naukowo - dydaktyczni Zakładu Odnowy
Biologicznej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Wydziału Fizjoterapii Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, Wydziału Wychowania Fizycznego Politechniki Radomskiej, Wydziału Fizjoterapii Medycznego Studium Zawodowego i Policealnej Szkoły Promocji Zdrowia Publicznego w Krakowie, pracujący również na oddziałach rehabilitacji ruchowej w krakowskich szpitalach).

Profesjonalne opracowania autorskich programów nauczania gwarantują solidne przygotowanie słuchaczy szkoły do wykonywania zawodu masażysty.
 

 

 

Metoda Dorna to "miękka terapia manualna" coraz powszechniej  stosowana w Europie Zachodniej oraz co nas szczególnie cieszy coraz  częściej również w Polsce. Centrum Terapii i Kształcenia Metodą Dorna organizuje kursy metody Dorna oraz masażu Breussa.


 

 

PRO school - Profesjonalne kursy masażu, fizjoterapii i terapii manualnej Ponad 20 różnych kursów dla masażystów, fizjoterapeutów, studentów i uczniów kierunków pokrewnych oraz osób zainteresowanych masażem.


 


 

Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce. Zapraszamy do bezpłatnego umieszczenia informacji o państwa gabinetach masażu. Do internetowego spisu gabinetów masażu dodajemy TYLKO i WYŁĄCZNIE masażystów z potwierdzonymi kwalifikacjami!


 


Fizjo.e-Masaz.pl: Internetowy serwis fizjoterapeutyczny, fizjoterapia. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele więcej. Forum, Gabinety, Fizjoterapeuci, Fizjoterapia


 


Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny, rehabilitacja. Rehabilitacja to działanie kompleksowe stanowiące zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej lub możliwie najwyższej do osiągnięcia sprawności fizycznej lub psychicznej organizmu.

 


 

 

 

 

Google Plus
Facebook
Ładowanie...

Nowa polityka prywatności i plików cookies dla sklepuZobacz szczegóły

Zamknij