Norel

Olejek kokosowy do masażu Norel Coconut SPA (500 ml). Intensywne nawilżenie i egzotyczny zapach kokosa.

Specjalistyczny olejek oparty na oleju wazelinowym, lekki i bezwonny - stanowi idealną bazę dla olejków zapachowych. (500 ml)

Lekki olejek do masażu ciała, szczególnie miejsc objętych cellulitem i rozstępami skórnymi.

Lekki olejek do rozgrzewającego masażu ciała w ramach zabiegów odnowy biologicznej.

Profesjonalny krem do masażu ciała w terapii wyszczuplającej i remodelującej.

Krem do profesjonalnego masażu modelującego sylwetkę, dla osób posiadających kruche i skłonne do wylewów naczynka krwionośne.

Krem do masażu wyszczuplającego, antycellulitowego i modelującego sylwetkę. Opakowanie: 500 ml.

Krem do profesjonalnego masażu modelującego sylwetkę, drenażu limfatycznego oraz do owijania ciała.

Profesjonalny lotion do masażu twarzy i ciała Norel. Technologia ciekłych kryształów, witamina E, bez parabenów. 500 ml.

Żurawinowe serum rewitalizujące do masażu dla cer suchych i normalnych, na bazie oleju z pestek żurawiny. Pojemność: 30 ml.

Tłusty krem do masażu twarzy NORKOL Norel. Dla cer suchych. Doskonały poślizg. Lanolina + witaminy A, E. Opakowanie: 200 ml.

Krem dedykowany dla cer suchych, szorstkich, z oznakami zmęczenia oraz narażonych na przyspieszone starzenie. Tuba: 150 ml.

Krem nawilżająco-normalizujący Norel (150 ml) – ultralekki, z kwasem hialuronowym i ceramidami do cery tłustej i mieszanej.

Krem do masażu twarzy z koenzymem Q10. Idealny poślizg, odżywienie i regeneracja. Pojemność 200 ml. Dla profesjonalistów.

Energizująco-odżywczy krem witaminowy Norel MultiVitamin 150 ml – bogata "bomba witaminowa" dla suchej i zmęczonej cery.

Krem nawilżająco-łagodzący dla cery wrażliwej Norel 150 ml – bezzapachowy, kojący krem z CICA dla podrażnionej skóry.

Profesjonalna maska Norel z CICA. 14 zabiegów dla cery wrażliwej, naczynkowej i po mezoterapii. Regeneracja.

Maska na bazie sprasowanej włókniny aktywowanej koncentratem z proteinami jedwabiu. Zestaw na 14 zabiegów.

Maska na bazie sprasowanej włókniny aktywowanej koncentratem z kolagenem i morskimi minerałami. Opakowanie na 14 zabiegów.

Maska dla każdego rodzaju cery, po eksfoliacji kwasami i nadmiernym opalaniu. Nawilża, rozjaśnia, łagodzi. Pojemność: 200 ml.

Maska wybielająca - korektor przebarwień Norel 125 ml – rozjaśnia plamy, ujednolica koloryt i zapobiega nowym przebarwieniom.

Odżywcza maska Norel 200 ml – bomba witaminowa z koenzymem Q10. Regeneruje, dotlenia i przywraca blask zmęczonej cerze.

Norel – Anti-Age dla skór dojrzałych, suchych i mieszanych skłonnych do zaczerwienień i wrażliwych na zmiany temperatur.

Zmikronizowana borowina do zabiegów o charakterze kosmetycznym i terapeutycznym. Pojemność: 1000 ml

Face Algae Mask. Maska z proteinami pszenicy, dla skóry wrażliwej, podrażnionej, po czyszczeniu oraz nadmiernym opalaniu.

Stymuluje penetrację składników aktywnych, wzmacnia naskórek i doskonale go nawilża. Działa kojąco na skórę wrażliwą.

Maska algowa plastyczna z ekstraktem żurawiny, do zabiegów rewitalizujących i liftingujących Face & Body Rejuve. Waga: 250 g.

Norel – Face Algae Mask. Maska z proteinami mlecznymi, dla skóry suchej, łuszczącej, zniszczonej opalaniem oraz podrażnionej.